Prodej: Rodinný dům (Rodinné domy) Černožice

Cena:
nebyla stanovena
Poznámka k ceně: Informace v RK
ID nemovitosti211-N01599
Datum vložení:3. srpna 2016
Poslední úprava:21. června 2017, v 10:50
 
Adresa: Černožice
Sehnoutkova
Vlastnictvi: Soukromé vlastnictví
Stav nemovitosti: Před rekonstrukcí
Celková plocha: 4.197 m2
Zastavěná plocha: 419 m2
Užitná plocha: 1.068 m2
Nadzem. podlaží: 3
Podzem. podlaží: 1
Energetická náročnost budovyG - (?)
foto 1
Prodej: Rodinný dům (Rodinné domy) Černožice
Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč Černožice, Sehnoutkova: Prodej rodinného domu za 0 Kč

Popis

Dovolte mi, abych Vám v exkluzivním zastoupení společností RE/MAX Future nabídl ke koupi historický skvost obce Černožice - secesní vilu Anna, navrženou jedním z nejvýznamnějších českých architektů počátku 20. století – Antonínem Balšánkem.

Vila Anna byla postavena v letech 1903 – 1904 na přání majitele tkalcovny a přádelny pana továrníka Sehnoutky, jenž svou textilní výrobu provozoval v protilehlém podniku. Zhotovena byla nejen pro ubytovací potřeby jeho rodiny, ale zároveň měla vytvořit reprezentační prostory, které by byly odrazem prosperity jeho textilní továrny. Výsledkem tohoto počínání byl projekt secesní, bohatě zdobené vily, o jednom podzemním a dvou nadzemních podlažích, která vhodně doplňovala masivní věž v severní části objektu. Vedle této věže je umístěn i hlavní vchod do objektu, odkud se vstupuje do haly ve středu budovy. Toto atrium zasahuje i do I. nadzemního podlaží, přičemž vstupy do všech místností objektu jsou umístěny po obvodu haly. Přístup do místností v horním podlaží je poté umožněn pomocí ochozu, který je vynášen dřevěnými konzolami.

V průběhu let se však využití nadstandardně prostorově řešené nemovitosti mnohokrát měnilo. To neslo za následek i stavební úpravy, které nebyly vždy provedeny s citlivostí, jenž si stavba tohoto charakteru žádá. Vzhledem k velkorysé užitné ploše vila rovněž řadu let sloužila jako hromadná ubytovna pro zaměstnankyně továrny. V současné době není objekt nikým obýván, ani jinak využíván.

Dispoziční řešení aktuálně čítá 14 pokojů, rozkládajících se v I. nadzemním podlaží a zvýšeném přízemí. K využití rovněž může sloužit prosvětlený suterén, jelikož je nemovitost po celé její ploše podsklepena. Další potenciál mohou též představovat rozsáhlé půdní prostory.

Stavba je umístěna na rozlehlém pozemku o výměře 4 197 m², obec Černožice, 12 km od krajského města - Hradce Králové. Může tak svojí polohou představovat zajímavou alternativu v podobě dobře dostupného, ale zároveň klidného místa pro bydlení/podnikání.

Po nezbytné rekonstrukci lze uvažovat o rozsáhlé škále využití tohoto lukrativního objektu, například na ubytovací zařízení, reprezentativní sídlo společnosti, dům pro seniory, azylový dům pro matky s dětmi, atd. Dle podnikatelského záměru se nabízí také možnost čerpání dotací z EU.

V případě zájmu o bližší informace mě prosím kontaktujte pomocí emailu nebo telefonicky.

Vybavení nemovitosti

Dopravní spojeníAutobus, Vlak, Silnice
,
KanalizaceVeřejná kanalizace
Způsob vytápěníÚstřední - dálkové

Zakázku vyřizuje

Jiří Samek

Jiří Samek

Kontaktovat prodejce

Nemovitost nabízí

RE/MAX Future

RE/MAX Future

U Koruny 1742/16
Hradec Králové
50002

telefon:739 486 404
mobil: 739 486 403
email:
www:http://www.remax-czech.cz/future

Druh nemovitosti

  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Cena

-

Obec v okrese

POLOHA NEMOVITOSTI NA MAPĚ

Reklama
Kde získáte nejvýhodnější hypotéku? ChytrýHonza.cz
Přehledné srovnání hypoték ihned - GolemFinance
Reality Hradec Králové: reklama
TOPlist TOPlist